V tomto zozname budú postupne pribúdať internetové lekárne a (nielen) internetové obchody s výživovými doplnkami. Pridané budú na základe toho, že ponúkajú overenú kvalitu predávaných produktov a vyhovujúcu starostlivosť o zákazníka. V neposlednom rade je kritériom pre zaradenie do zoznamu i bezpečnosť nákupu. Zoznam bude priebežne aktualizovaný.

Prehlásenie: Pri nákupe preklikom z tohto zoznamu získa prevádzkovateľ lekarnikradi. net províziu z hodnoty nákupu, ktorý bude takto realizovaný.

Aktuálny zoznam:

ADVANCE Nutraceutics.sk – Internetový obchod s originálnymi výživovými doplnkami vyrábanými v Českej republike

Benu – internetová lekáreň – internetová lekáreň vychádzajúca zo známej siete kamenných lekárni. Výhodou je široká sieť pobočiek pre osobný odber.

Etabletka – internetová lekáreň s rýchlym doručením (nielen) v rámci Bratislavy a veľkým výberom miest pre osobný odber.

GymBeam.sk – Známy a spoľahlivý e – shop s doplnkami výživy pre aktívny životný štýl a cvičenie.

Kloubus.sk – Český výrobca a predajca prémiovej kĺbovej výživy s vyváženým a overeným zložením.

Lieky24.sk – Internetová lekáreň, ktorú prevádzkuje slovenská lekáreň Lieky 24 so sídlom v Brezne. V rámci Brezna a priľahlého okolia ponúka donášku vlastným kuriérom zadarmo.

Notino.sk – E – shop s kozmetikou. Trochu mimo zamerania tohto webu, ale mám rád kvalitnú kozmetiku 🙂

Internetová lekáreň Pilulka – Overená internetová lekáreň, pôsobiaca nie len na Slovensku. Ponúka kvalitné služby za výhodné ceny a prémiovú starostlivosť o zákazníka.

Prezdravie.sk – Slovenský e – shop s výživovými doplnkami a produktami na podporu zdravia.